Reservdelar med sprängskiss till Jonsered FR2213MA
Varaosat Jonsered FR 2213 MA
Varaosat Jonsered FR2213MA -malliin.
Katso varaosakuva napsauttamalla alla olevaa painiketta.
Etkö löydä etsimääsi? Ota yhteyttä, niin autamme mielellämme!
Putki
Lähetetään 2-5 työpäivän kuluessa
Osta
Puhdas
Osta
positive battery cable
Keskusvarastossa
Pop-niitti, 4x8,5
Pop-niitti 4/12X15.7
Keskusvarastossa
Polvinivel (oikeakätinen kierre)
Polttoaineletku
Polkimen kumi: 68 mm
Polkimen kumi: 102 mm