Reservdelar Jonsered FR2216MA
Varaosat Jonsered FR 2216 MA
Varaosat Jonsered FR2216MA -malliin.
Katso varaosakuva napsauttamalla alla olevaa painiketta.
Etkö löydä etsimääsi? Ota yhteyttä, niin autamme mielellämme!
Pyöräakseli
Keskusvarastossa
Osta
Pyörä
Lähetetään 2-5 työpäivän kuluessa
Osta
Pyörä 16X7.5-8 NHS
Pysyä
Keskusvarastossa
Putki
Puristin, Vxl-kaapeli
Puristin
Pultti
Puhdas
positive battery cable
Pop-niitti, 4x8,5
Pop-niitti 4/12X15.7
Polvinivel (oikeakätinen kierre)
Polttoainesäiliö
Polttoaineletku
Polkimen kumi: 68 mm
Polkimen kumi: 102 mm