Reservdelar Jonsered FR2216MA
Varaosat Jonsered FR 2216 MA
Varaosat Jonsered FR2216MA -malliin.
Katso varaosakuva napsauttamalla alla olevaa painiketta.
Etkö löydä etsimääsi? Ota yhteyttä, niin autamme mielellämme!
Polkimen kumi: 68 mm
Lähetetään 2-5 työpäivän kuluessa
Osta
Varasto
Osta
Polkimen kumi: 102 mm