Husqvarna 230-PDMX4 -virranjakoyksikkö
Husqvarna
Tuotenro: 5488375-01
Lisää ostoskoriin
  • Tuotetiedot
  • 230 V virranjakaja ylikuormittamattomaan monilataukseen
    Husqvarna 230-PDMX4 mahdollistaa useiden latureiden liittämisen ilman sähköpiirin ylikuormituksen riskiä. Havaitsemalla kunkin akun virrankulutuksen se jakaa virran jokaiselle laturille, mahdollistaen tehokkaan latauksen ilman sulakejärjestelmän muutoksia työpajassasi. Yhteen PDM-yksikköön voidaan liittää enintään neljä laitetta, ja se pitää älykkäästi piirin enimmäiskuormituksen alle 16 A:n, vaikka useita latureita käytetään samanaikaisesti. Kuormantunnistustekniikan ansiosta järjestelmä siirtää virran automaattisesti täyteen ladatuista yksiköistä niille, jotka tarvitsevat virtaa, mahdollistaen yön yli lataamisen ilman akkujen vaihtamista. Käyttämällä Husqvarna 230-PDM -asennussarjaa multi (saatavana lisävarusteena) tämä skaalautuva järjestelmä mahdollistaa latauskapasiteetin kaksin- tai nelinkertaistamisen.
  • Tekniset tiedot
  • Takuu: 36 Kuukautta
  • Tiedostot
Muut ostivat myös
Husqvarna Akku BLi200 5.0Ah 36V (Ammattilaiset)
Keskusvarastossa
Osta
Husqvarna Akku BLi30 7.7Ah 36V (Kuluttaja)
Keskusvarastossa
Osta
Husqvarna Akku B220X 6Ah 36V (Ammattilaiset)
Husqvarna Akku B330X 9 Ah 36V (Ammattilaiset)
Husqvarna Akku BLi300 9Ah 36V (Ammattilaiset)